od 1995 zrealizovaných viac ako 1.500.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:
Waiting area

Antiradónová izolácia - izolácia proti radónu

Antiradónová izolácie - GEMINI ANTIRADON - APP -10 ° C Antiradónová izolácie - GEMINI ANTIRADON sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zabránili škodlivé plynu vniknutiu do budovy prostredníctvom svojich základoch. Tieto membrány používajú špeciálne APP modifikáciu, ktorá napomáha konkrétne výstuže použité zaisťuje ochranu stavieb.

Antiradónová izolácie - GEMINI ANTIRADON membrány sú zlúčeniny obsahujúce v destilovanej asfaltu modifikovaného s pružne plastomerický polymérov a ataktický polypropylén; Ich výborná kvalita je zvýraznená troch ukazovateľov: flexibilita pri nízkych teplotách ,stabilita pri vysokej teplote a rozmerová stálosť (± 0,1%). Tieto parametre majú pozitívny vplyv na odolnosť proti tepelnému starnutiu a zvyšujú životnosť hydroizolačného systému.

Výstuž používajú v Antiradónová izolácie GEMINI ANTIRADON membrán spočíva v polyesterovej textílie vystuženej skleným vláknom.

Antiradónová izolácie -GEMINI ANTIRADON membrány zaistenie vysokého výkonu a vyhnúť sa zmrštenie hydroizolačné povrchu, aj keď vystavené značným tepelným namáhaním.

Vďaka svojim dobrým mechanickým vlastnostiam (pevnosť v ťahu a predĺženie, odolnosť proti roztrhnutiu a absolútny rozmerová stabilita)

Antiradónová izolácie GEMINI ANTIRADON membrány absorbujú vysokú úroveň namáhaniu z pohybu budovy.

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

Info linka

0903 801 690

alebo

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2019 WebCreative.info
All rights reserved.