od 1995 zrealizovaných viac ako 1.500.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:
Waiting area

Pochôdzna strecha

Ploché strechy, ktoré slúžia

Terasa na streche? Alebo aj príťažlivé rozšírenie životného priestoru? Presne to je v praxi pochôdzna strecha. Tento typ strechy jeveľmi obľúbený u staviteľov a projektantov, no v minulosti s ním boli hlavne zlé skúsenosti. Aj preto dnes majú ľudia podvedomý strach z rovných striech. Všetky možné prekážky však vieme odstrániť, ak projektanti pochopia vlastnosti nových materiálov a využijú ich na bezchybnú izoláciu, vodotesnosť a dláždenie pochôdznych striech.

Nové materiály, ktoré nesklamú

Ako pri akejkoľvek streche, aj pri tej pochôdznej ide hlavne o vodotesnosť, izoláciu a pevnosť. A práve tieto vlastnosti nám pomáhajú dosiahnuť nové materiály, ktoré Imrex používa pri konštrukcii nových striech aj rekonštrukcii tých starých alebo porušených.

Sú to hlavne modifikované asfaltové pásy APP, SBS, APAO, či hydroizolačné fólie s vysokým stupňom mechanického odporu a vynikajúcou elasticitou. Sú odolné voči presileniu materiálu, pretrhnutiu, prepichnutiu či posunom.

Veľmi dôležitá je aj kvalitná parozábrana. Jej hrúbku určujeme podľa platných noriem, no najmä tak, aby sa rosný bod nedostal pod zábranu a nedošlo ku skvapalňovaniu pár v izolačnej vrstve.

Inovatívne materiály, ktoré používame na izoláciu plochých striech, sú naozaj odolné a poskytujú perfektnú oporu pre zaťažovanú strechu, ktorá je denne vystavovaná tlaku a mechanickej námahe.

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

Info linka

0903 801 690

alebo

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2019 WebCreative.info
All rights reserved.