Imrex Aplikácie Hydroizolácia plochých striech Cenníky Realizovali sme Kontakt
od 1995 zrealizovaných viac ako 1.200.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:
Waiting area

Hydroizolácia plochých striech asfaltovými pásmi

Okrem praktickej realizácie ponúkame aj teoretické zvládnutie problematiky všetkých typov hydroizolácií a expertízne posúdenie stavu pôvodného strešného plášťa s návrhom riešenia. Návrh riešenia ploché strechy.

Podľa najnovšieho trendu a požiadaviek zákazníkov sa IMREX orientuje na najpoužívanejšie technológie a materiály v Európe a to bitumenové a fóliové na ploché strechy.

Najdôležitejšou vlastnosťou hydroizolačných materiálov na ploché strechy je ich vodotesnosť. Preto je hydroizolačná vrstva jednoznačne najdôležitejšou súčasťou plochej strechy. Táto hydroizolačná vrstva má u plochých striech charakter úplného vodotesného povlaku a je rovnako vodotesne napojená na strešné prvky - atiku, odkvapové žľaby, vtoky, strojovne výťahov, komíny, odvetrávacie potrubia a odvetrávacie šachty. Problematika hydroizolácie stavebných konštrukcií budov (plochá strecha) patrí v praxi medzi najnáročnejšie úlohy stavebnej techniky. Sem zaraďujeme predovšetkým hydroizolačné riziká - riziká neúspechu.

Tie sú spojené s mimoriadnymi priamymi nákladmi na ich opravy a s nepriamymi nákladmi vyvolanými ekonomickými stratami nepoužívaných častí objektov. Preto venujeme v IMREX výberu hydroizolačných vrstiev stavieb zodpovedajúcu pozornosť. Rovnako tak s veľkou dôkladnosťou pristupujeme k navrhovaniu a vlastnému uskutočneniu všetkých existujúcich detailov plochých striech.

IMREX, s.r.o. je firma zameraná na izoláciu stavieb a rekonštrukciu plochých striech,preto chce ponúknuť svojim zákazníkom široký sortiment hydroizolačných systémov v rôznych cenových úrovniach s dlhoročnou zárukou.

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy (1/3)

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

Info linka

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

alebo

0903 801 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2018 WebCreative.info
All rights reserved.