od 1995 zrealizovaných viac ako 1.500.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:
Waiting area

Hydroizolácia plochých striech asfaltovými pásmi

Okrem praktickej realizácie ponúkame aj teoretické zvládnutie problematiky všetkých typov hydroizolácií a expertízne posúdenie stavu pôvodného strešného plášťa s návrhom riešenia. Návrh riešenia ploché strechy.

Podľa najnovšieho trendu a požiadaviek zákazníkov sa IMREX orientuje na najpoužívanejšie technológie a materiály v Európe a to bitumenové a fóliové na ploché strechy.

Najdôležitejšou vlastnosťou hydroizolačných materiálov na ploché strechy je ich vodotesnosť. Preto je hydroizolačná vrstva jednoznačne najdôležitejšou súčasťou plochej strechy. Táto hydroizolačná vrstva má u plochých striech charakter úplného vodotesného povlaku a je rovnako vodotesne napojená na strešné prvky - atiku, odkvapové žľaby, vtoky, strojovne výťahov, komíny, odvetrávacie potrubia a odvetrávacie šachty. Problematika hydroizolácie stavebných konštrukcií budov (plochá strecha) patrí v praxi medzi najnáročnejšie úlohy stavebnej techniky. Sem zaraďujeme predovšetkým hydroizolačné riziká - riziká neúspechu.

Tie sú spojené s mimoriadnymi priamymi nákladmi na ich opravy a s nepriamymi nákladmi vyvolanými ekonomickými stratami nepoužívaných častí objektov. Preto venujeme v IMREX výberu hydroizolačných vrstiev stavieb zodpovedajúcu pozornosť. Rovnako tak s veľkou dôkladnosťou pristupujeme k navrhovaniu a vlastnému uskutočneniu všetkých existujúcich detailov plochých striech.

IMREX, s.r.o. je firma zameraná na izoláciu stavieb a rekonštrukciu plochých striech,preto chce ponúknuť svojim zákazníkom široký sortiment hydroizolačných systémov v rôznych cenových úrovniach s dlhoročnou zárukou.

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

Info linka

0903 801 690

alebo

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2019 WebCreative.info
All rights reserved.