Imrex Aplikácie Hydroizolácia plochých striech Cenníky Realizovali sme Kontakt
od 1995 zrealizovaných viac ako 1.200.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:

Waiting area

Kontakty

Imrex s.r.o.
Office: Bobrovec 214, 032 21
E-mail: imrex@imrex.sk
Ivan Gežík – 0903 512 272, ivan@imrex.sk
Milan Rak – 0903 501 511, milan.rak@imrex.sk
Peter Maťko – 0910 900 631, peter@imrex.sk
Sklad Prievidza
Adresa: Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
Lukáš Gežík - 0903 801 690, gezik@imrex.sk
Miriam Bugárová – 0911 801 690, office@imrex.sk
Imrex Holding s.r.o.
Office: Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
E-mail: imrex@imrex.sk
Lukáš Gežík – 0903 801 690, 0917 801 690, gezik@imrex.sk
Miriam Bugárová – 0911 801 690, office@imrex.sk
Sklad Bratislava
Adresa: Staviteľská 3, Bratislava, 831 04
Ing. Radoslav Martinec - 0917 801 690, radoslav.martinec@imrex.sk

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy (1/3)

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

- Vybavíme Vám dotáciu na opravu vašej plochej strechy !!!

Info linka

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

alebo

0903 801 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2017 WebCreative.info
All rights reserved.