od 1995 zrealizovaných viac ako 1.500.000 m2 plochých striech!
naše referencie za viac ako dvadsať rokov sú od najmenších gáží, domov po stovky bytových domov až po veľké firmy:
Waiting area

Kontakty

Imrex s.r.o.
Office: Bobrovec 214, 032 21
E-mail: imrex@imrex.sk
Ivan Gežík – 0903 512 272, ivan@imrex.sk
Milan Rak – 0903 501 511, milan.rak@imrex.sk
Peter Maťko – 0910 900 631, peter@imrex.sk
Sklad Prievidza
Adresa: Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
Lukáš Gežík - 0903 801 690, gezik@imrex.sk
Miriam Bugárová – 0911 801 690, office@imrex.sk
Imrex Holding s.r.o.
Office: Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
E-mail: imrex@imrex.sk
Lukáš Gežík – 0903 801 690, 0917 801 690, gezik@imrex.sk
Miriam Bugárová – 0911 801 690, office@imrex.sk
Sklad Bratislava
Adresa: Staviteľská 3, Bratislava, 831 04
Ing. Radoslav Martinec - 0917 801 690, radoslav.martinec@imrex.sk

Vypočítajte si cenu
plochej strechy ihneď

Vyberte si typ Vašej strechy

- Až 10 rokov záruka na hydroizoláciu plochej strechy !!!

Info linka

0903 801 690

alebo

Zavolajte nám bezplatne, a získate všetky potrebné informácie.

NONSTOP

0800 800 690

imrex@imrex.sk

Spoločnosť IMREX, s.r.o. je zdravou
a dynamicky rozvíjajúcou sa firmou,
ktorá kladie dôraz na dlhodobý
rozvoj firmy a na poskytované služby.

Táto stránka využíva cookies a iné technológie sledovania na rozlíšenie jednotlivých počítačov, analytické a štatistické účely. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Ak budete pokračovať v používaní stránky, považujeme to za vyjadrenie súhlasu.

Stránky www.imrex.sk prevádzkuje spoločnosť Imrex Holding s.r.o., Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza , IČO: 44 500 106
Created by 1995 - 2020 WebCreative.info
All rights reserved.