Plochá Strecha a Ploché Strechy od Imrex s.r.o.

Volajte: 0903 801 690 alebo bezplatná infolinka: 0800 800 690 | Vypočítajte si cenu strechy
IMREX - plochá strecha - vypočítajte si cenu strechy
Vypocítajte si cenu strechy


Volajte:

0903 801 690


alebo
bezplatné infolinka

0800 800 690

Napíšte nám
E-mail: imrex@imrex.sk
kontaktný formulár


centrumzateplovania.sk
izolacie.info
generalmembrane.sk
imrex.cz

IMREX

Ploché strechy – jednoplášťové a dvojplášťové

Okrem praktickej realizácie ponúkame aj teoretické zvládnutie problematiky
všetkých typov hydroizolácií a expertízne posúdenie stavu pôvodného strešného
plášťa s návrhom riešenia. Návrh riešenia ploché strechy.

Podľa najnovšieho trendu a požiadaviek zákazníkov sa IMREX orientuje na najpoužívanejšie technológie a materiály v Európe a to bitumenové a fóliové na ploché strechy.

Ploché strechy – jednoplášťové a dvojplášťové

Najdôležitejšou vlastnosťou hydroizolačných materiálov na ploché strechy je ich vodotesnosť. Preto je hydroizolačná vrstva jednoznačne najdôležitejšou súčasťou plochej strechy. Táto hydroizolačná vrstva má u plochých striech charakter úplného vodotesného povlaku a je rovnako vodotesne napojená na strešné prvky - atiku, odkvapové žľaby, vtoky, strojovne výťahov, komíny, odvetrávacie potrubia a odvetrávacie šachty. Problematika hydroizolácie stavebných konštrukcií budov (plochá strecha) patrí v praxi medzi najnáročnejšie úlohy stavebnej techniky. Sem zaraďujeme predovšetkým hydroizolačné riziká - riziká neúspechu.
Tie sú spojené s mimoriadnymi priamymi nákladmi na ich opravy a s nepriamymi nákladmi vyvolanými ekonomickými stratami nepoužívaných častí objektov. Preto venujeme v IMREX výberu hydroizolačných vrstiev stavieb zodpovedajúcu pozornosť. Rovnako tak s veľkou dôkladnosťou pristupujeme k navrhovaniu a vlastnému uskutočneniu všetkých existujúcich detailov plochých striech.

IMREX, s.r.o. je firma zameraná na izoláciu stavieb a rekonštrukciu plochých striech, preto chce ponúknuť svojim zákazníkom široký sortiment hydroizolačných systémov v rôznych cenových úrovniach s dlhoročnou zárukou.

Ploché strechy – jednoplášťové a dvojplášťové


 

IMREX